AKTUÁLNĚ‎ > ‎Výlet do Prahy‎ > ‎

VÝLET DO PRAHY

přidáno: 16. 6. 2016 10:44, autor: Julie Andrysová   [ aktualizováno 16. 6. 2016 10:53 ]
Jak už asi víte 25.5.2016 jela naše třída do Prahy. Myslím,že se nám tam všem moc líbilo! Někteří z nás tam dokonce nikdy předtím nejeli, takže si myslím, že mají opravdu dobré zážitky.

Co všechno jsme navštívili
Napřed jsme tramvají viděli Novou scénu a Národní divadlo. Zubačkou směrem na Petřínskou rozhlednu do bludiště. Z bludiště na Pražský hrad a chrám sv. Víta. Také Karlův most, KFC, Zlatou uličku... Bylo toho hodně :D

Co se nejvíce líbilo spolužákům
Julča Andrysová- ,,Všechno, hlavně zubačka, protože jsem jí nikdy nejela!´´
Tom Bleša- ,,Pražský hrad!´´
Nikol Czyžová- ,,Všechno!´´
Danek Dostál- ,,Všechno!´´
Nela Gawlowská- ,,Zrcadlové bludiště!´´
Adél Hradilová- ,, Všechno!´´
Tom Kopecký- ,, KFC a Petřín!´´
Kačka Kunovská- ,,Petřínská rozhledna a Zrcadlové bludiště!´´
Anička Motlochová- ,,Pražský hrad, KFC!´´
Kačka Sobková- ,,Všechno!´´
Davídek Sooky- ,,KFC a všechno dohromady!´´

Cestou tam i zpět jsme jeli Regio Jetem a jeli s námi naše hodné paní učitelky, Petra Jeřábková a paní učitelka Gabriela Fibichová. Viděli jsme tam cizince, kteří se také šli rádi podívat na naše krásné hlavní město.

Největší zážitky
Na vlastní oči jsme viděli policejní zásah, když zloděj z kašny vytahoval pomocí magnetu peníze. Také se nám stalo,že jsme byli odření kvůli tramvaji, která prudce zabrzdila,protože jí do cesty vstoupil chodec. To vše Vám mí spolužáci určitě rádi povypráví.

Za celou třídu děkuji za tak skvělý výlet do Prahy,
Julie Andrysová